We make the difference

Aktuality

 19. 6. 2018

Centrum estetické medicíny vítá první klienty v pražské RC Klinice

Centrum estetické medicíny Medik Haus otevřelo svou zbrusu novou pobočku v naší holešovické RC Klinice. Informace o jejich službách naleznete zde.

 

  Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

 

 

12. 6. 2018

Otevření Kotonu v Nestu Kraljevo

V srbském Kraljevu proběhlo v červnu otevření obchodní jednotky textilního řetězce Koton. Retail park je tak již plně obsazen.

 

  Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

 

 

15. 3. 2018

Najdete nás na nové adrese

Česká pobočka RC Europe přesídlila v minulých dnes do nových kanceláří. Nově nás naleznete ve třetím patře našeho objektu Central ve Vyškově, na adrese Nádražní 238/7. 

 

 

 

 

7. 12. 2017

Nové obchodní centrum u Tesca slavnostně otevřeno

Nový retail park Nest ve Vyškově má za sebou slavnostní otevření, a první návštěvníci se již mohou těšit z předvánočních akcí obchodů. Zahájení prodeje doprovodilo i umělé kluziště, které bylo příchozím přístupné zdarma, nechyběly ani věcné dary nebo občerstvení.

Obchodní centrum, které vyrostlo u Tesca, nabízí obyvatelům města sortiment, který zde dlouhodobě chyběl. Svou prodejnu otevřelo Sportisimo, CCC a Pepco.

 

 

 

20. 11. 2017

V elektronické aukci jsme úspěšně vydražili významnou budovu v centru Brna

Naší skupině se podařilo od České pošty formou elektronické aukce vydražit objekt RC Palace v centru Brna, který jsme do této doby měli v dlouhodobém pronájmu. 

Budova je nyní pronajata již z 90%, nachází se zde obchodní jednotky (mj. kadeřnictví nebo optika), služby a kanceláře. 

V nejbližší době čekají objekt další investice, tou největší bude asi oprava fasády ve vnitrobloku.

  Zoom gallery 

 

 

7. 11. 2017

Rezidence Fanderlíkova zahajuje prodej bytů spuštěním webových stránek

Náš nový projekt bytového komplexu v Prostějově zahájil oficiálně prodej bytů spuštěním webových stránek www.fanderlikova.cz. Pro prvních 10 zájemců je navíc připravena lákavá sleva ve výši 5% z ceny bytu!

 aktualita.png

 

1.10.2017

Stali jsme se vlastníky významné historické budovy ve Vyškově, ponese název Central

Objekt se stane novou základnou RC Europe v Česku, a to díky rekonstrukci prostor a vybudování našich nových a moderních kanceláří. V nejbližších měsících budova projde kompletní revitalizací, a v nově rekonstruovaných prostorách vzniknou kanceláře a obchodní jednotky. Další etapou pak bude vybudování zbrusu nových bytů v novější části komplexu. Toto je plánováno na 2. polovinu roku 2019.

 

  Zoom gallery  Zoom gallery 

 

 

7.9.2017

Již známe termín otevření nového Nestu ve Vyškově!

Nové obchodní centrum Nest ve Vyškově, které se buduje vedle stávajícího hypermarketu Tesco, bude otevřeno již 7. 12. 2017.

 

Těšit se můžete na kvalitní obuv značky CCC, široký výběr prodejce sportovního vybavení Sportisimo a výhodný nákup pro celou rodinu i domácnost v prodejně Pepco.

  Zoom gallery Zoom gallery

 

6.4.2017

Slavnostní otevření RC Apartments

Nový bytový komplex RC Apartments byl oficiálně slavnostně otevřen, a to za přítomnosti majitelů a zaměstnanců společnosti, významných obchodních partnerů i zástupců tisku. Bližší informace si můžete přečíst v následujících článcích:

Brněnský deník Munimedia.cz Archiweb

Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery Zoom gallery  Zoom gallery Zoom gallery

 
RC-Europe > Aktuality
všeRetailové projektyKomerční projektyProjekty ve fázi realizace